İki Farklı Canavar

12037
kez oynandı
3/5
puan
kategori
Fark Bulmaca
29.05.2012
eklendi
Reklam

İki Farklı Canavar Resmi :
İki Farklı Canavar Oyunu Oyna
İki Farklı Canavar Favorilerine Ekle
İki Farklı Canavar Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Bunu Nasıl Oynayalım? Ön Açıklama ;

Oyun yüklendikten sonra, resimlerin bulunduğu kareli canavar resimlerinden biri seçiyorsunuz. Oyun levellı bir oyundur aşama aşama ilerliyorsunuz, fare yardımıyla iki canavar resminde ki  farkları bulup puanları alıyorsunuz  Dikkat isteyen, farklı olan her şeyi çözerim diyorsanız canavar resmine iyi bakın. Çok korkunç gözleri var, çocukken hep bizi ninelerimiz canavarlarla korkuturlardı. Bizim yaşımız eskidi, eskiden tv yok, resim yok, görsel olan hiç bir resim olmayınca canavar dediler mi korkunç yaratık, bizi yer öldürür diye düşünürdük. Canavar gerçekten var mı yok mu emin değilim, biz onları iletişin dünyasından, bildik tanıdık. Sinema da, çizgi film, p.c oyunlarından gördük bazen korktuk bezen çok güldük. Farklı olan her zaman bilinir ve meraklandırır. Farkı sen yarat.

Farklı olan her şeyi bulmanız dileğiyle, iyi oyunlar. İki Farklı Canavar.


Yukarıda oynadığınız içeriğin farklı açıklaması yada farklı fonksiyon tuşları varsa yada herhangi bir püf noktası keşfettiyseniz hemen bize aşağıdaki formu kullanarak yorum yaza bilirsiniz. Kendi alanında güzel olan tüm oyunları toplamaya çalıştık. Eğer beğenmediğiniz oyuna denk gelirseniz, aynı türden olmasını istiyorsanız Fark Bulmaca buradan kategorisini gezin.

İki Farklı Canavar Yapılmış Yorumları İncele
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz. Hemen silinir.
- Her türlü yorumu yazınız.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Copyright© 2012 Farkbulmacaoyunlari.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Facebook'ta bizi bulun - Google+
Fark bulmaca oyunları içerisinde en farklı site. Sitedeki oyunları ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunların bir çoğu oyunu yapan kişi yada firmalar tarafından paylaşım kodlarıyla yayılmış Fark bulmaca oyunları sitesi tarafından derlenmiştir. Sitemap - Rss